Missioon

Muuta väike- ja hobiettevõtjate elu lihtsamaks kasutades IT lahendusi, mis võimaldavad arusaadavate tööriistatega kodulehe või e-poe valmistamist.

Visioon

Kasvatada väike- ja hobiettevõtja äri läbi mõistlikult hinnastatud IT-lahenduste ja pakkuda hilisemat tuge nende haldamisel.

 

Teeme ühte asja ja seda kõige paremini

Meie soov ei ole olla “hunt kriimsilm”, kes oskab igast asjast natukene, kuid ei oma professionaalset taset üheski. Me keskendume ainult WordPress platvormil valmivate kodulehekülgede ja e-poodide ehitusele. Mõned agentuurid siblivad WordPressi, Prestashop. Shopify, Joomla ja teab veel mille vahel ning tegelikult ei oma nad täit ülevaadet mitte ühestki platvormist. Meie aga keskendume maailma populaarsemale platvormile WordPress ja see garanteerib parimad võimalikud lahendused. 

Kliendist lähtuvad tööriistad

Me soovime, et suudaksite peale lehe valmimist ise väikese vaevaga teha oma lehel muudatusi. Selleks valmivad meie lehed tööriistadega, mis on arusaadavad ning te ei pea kuskilt arusaamatutel koodiridadel käima enda pead vaevamas. Meie lahenduste puhul ei ole ka ohtu pluginate ja teemade uuendamisel, sest kõik erikood on kindlasse ja hallatavasse kohta pandud. Nii on ka teil muretum tulevik lehe halduse osas.

Kiire suhtlus

Me ei mata ennast ega klienti bürokraatia alla, mis tekitab pinget ja lisanduvat ajakulu projektile. Pakume kiiret suhtlust, mis aitab säästa teie aega ja närve. Peamiselt toimub suhtlus läbi e-maili, mis on ka aluseks kodulehe tellimusele ja tehtavatele töödele.

Kvaliteetne teenus

Kõlab nagu iga teine veebiteenuste pakkuja, kuid meie tõesti lähtume kvaliteedist. Kvaliteedi tagavad detailid ja need eristavad lohakat lehte korrektsest lehest. Korras peab olema ka “köögipool” ehk admin keskkond. Alati ei tule kvaliteet kõige odavama hinnaga, kuid tulemuse mõttes on see pikas perspektiivis kasulikum kui lohakas leht alguses.

Palju rahulolevaid klient

Oleme võitnud väga paljude klientide südamed, kelle soov oli saada lihtsasti hallatav ja mõistliku hinnaga veebileht. Nende klientide tagasisidet saad lugeda SIIT.