Saame tuttavaks

Tere, mina olen Veebmik ehk Mikk Meerents. Olen iseõppinud veebiarendaja ning peamiselt töötan WordPressi või Python/Django platvormidel. Veebilehekülgede ehituse/haldamise kogemust oman juba 7 aastat. Alustasin endale huvipakkuvate lahenduste loomisest ning ajapikku lisandusid sinna tuttavate projektid. Nüüd aga pakun teenust avalikult. Kui tunned, et soovid personaalset lähenemist oma ärile, siis mina saan ka sind aidata.

Meeskond

Mikk Meerents | Juhatuse liige | Arendaja

Gertu Talva | Arendaja

Veebiarendus

PHP + WORDPRESS

PHP loodi 1990-ndatel ja kogunud populaarust. PHP oskuste abil on võimalik avada WordPressi tõeline potentsiaal. Sedasi on saanud WordPressist üks maailma populaarseimaid CMS platvorme.

HTML/JAVASCRIPT/CSS

HTML, JavaScript ja CSS töötavad koos ja täiendavad üksteist. HTML ja CSS abil on võimalik kujundada lehekülje visuaal ning JavaScript võimaldab anda funktsionaalsuse.

FIGMA

Figma abil saame luua kujunduse eelvaateid, et saaksite veenduda disaini sobilikkuses.

Haridus

Oman kõrgharidust turunduse valdkonnas. Olen lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli bakalaureuse õppe spetsialiseerudes ärirahandusele ning 2019.aastal magistriõppe turunduse erialal. Peale magistrikraadi omandamist kutsuti mind TTÜ-sse külalisõppejõuks turundusaluste õpetamisel bakalaureuse tudengitele. Olin külalisõppejõud terve semestri, andes ainet eesti- ja ingliskeelsele rühmale. Peale seda olen korduvalt TTÜ-s abis käinud ja andnud tunde ka magistrantidele.

  • Magistrikraad TTÜ-s turunduse eriala
  • Külalisõppejõud TTÜ-s 2019 sügissemester – õpetasin turundusaluseid
  • Bakalureuse kaitsmiskomisjoni liige TTÜ-s 2021 kevad
  • Külalisõppejõud TTÜ-s 2021 sügissemester – õpetasin turundusaluseid
  • Bakalureuse kaitsmiskomisjoni liige TTÜ-s 2022 kevad

Raamatud

Mulle meeldib palju lugeda. Varasemalt ma loetud raamatud kirja ei pannud, kuid alates 2021 aastast pean vanamoelist lugemispäevikut. Kuna ma ühtegi raamatut ei osta, vaid laenutan raamatukogudest, siis saan hiljem päevikust lugeda ja meenutada raamatu tähtsamaid sõnumeid.