Väikestele ja keskmistele ettevõtetele companies

Olen kodulehe ja e-poe arendaja WordPress platvormile. Minu klientideks on väikesed ja keskmised ettevõtted, kellele on tähtis vahetu suhtlus ja kiire reageerimine.

Free web server for 3 months

Iga minu uus klient saab veebimajutuse 3-ks kuuks tasuta minu partner Veebimajutus.ee juures!

Official partner

Clients feedback

Wordpress

Kodulehe või e-poe ehitan WordPress platvormile. WordPress on hinnanguliselt kasutusel 35% of the world's websites. Why? Because it's easy to use and manage later. If you add unlimited possibilities to add functionality, then we have to use the world's most popular CMS.

Kui teil on WordPress platvormil juba toimiv veebileht ja sellel esineb probleeme, siis aitan seda korrastada või parendada. Minu teenust hulka kuulub:

Portfolio

Ettevõtted, kelle veebilehekülge olen ehitanud või parendanud

See how much your website or e-shop could cost?

Sooviksid teada saada, kui palju sinu uus koduleht või e-pood hinnanguliselt maksab? Ava hinnakalkulaator ja saa teada.

Veebmik aka Mikk Meerents

I'm Mikk. I have 7 years of web development experience. As a graduate, I am a marketing specialist and a visiting lecturer who taught marketing basics to bachelor's students at Tallinn University of Technology.

 

My passion is web development and marketing. These two things can be combined very successfully! I work on 1 project at a time because I want to dedicate myself to the implementation of your project. Feel free to contact me!

 

 

+372 555 722 31
hei@veebmik.ee

Your personal web developer