Minust

Saame tuttavaks

Tere, mina olen Veebmik ehk Mikk Meerents. Olen iseõppinud veebiarendaja ning peamiselt töötan WordPressi või Python/Django platvormidel. Kogemust oman 6 aastat juba, kui olen enda projekte ehitanud kui ka teinud tuttavatele veebilehtesid. Nüüd aga pakun teenust avalikult. Kui tunned, et soovid personaalset lähenemist oma ärile, siis mina saan ka sind aidata.


Veebiarendus

WORDPRESS – kogemus 6.a

WordPress on üks maailma populaarseimaid CMS platvorme, mille abil on loodud miljoneid kodulehekülgi ja e-poode. WordPress lehekülgede valmistamise ja haldamisega olen tegelenud 6 aastat juba.

PYTHON/DJANGO – kogemus 4.a

Python on programmeerimise keel, mis loodi 1980-ndate lõpus ning on kogunud populaarsust algusest peale. Python koos Django raamistikuga võimaldab luua detailideni seadistatavaid erilahendusi.


Haridus

Oman kõrgharidust turunduse valdkonnas. Olen lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli bakalaureuse õppe spetsialiseerudes ärirahandusele ning 2019.aastal magistriõppe turunduse erialal. Peale magistrikraadi omandamist kutsuti mind TTÜ-sse külalisõppejõuks turundusaluste õpetamisel bakalaureuse tudengitele. Olin külalisõppejõud terve semestri, andes ainet eesti- ja ingliskeelsele rühmale. Peale seda olen korduvalt TTÜ-s abis käinud ja andnud tunde ka magistrantidele.

  • Magistrikraad TTÜ-s – turunduse eriala
  • Külalisõppejõud TTÜ-s 2019 sügissemester – õpetasin turundusaluseid
  • Bakalureuse kaitsmiskomisjoni liige TTÜ-s 2021 kevad
  • Külalisõppejõud TTÜ-s 2021 sügissemester – õpetasin turundusaluseid

Kohustuslik pilt magistrikraadiga (2019.a)